Služby

 

Střihová úprava + koupel

Např. Jorkšírský terrier, Bišon, Šicu, Maltézský psík, .....

Popis služby:

Po rozčesání srsti následuje důkladné umytí šamponem a nanesení masky, která se do kůže vstřebává cca 10 minut, vč. zábalu. Po spláchnutí se nanáší sprejový bezoplachový kondicionér pro lesk a ochranu před teplým vzduchem při fénování. Následuje střihová úprava, krácení drápků, odstranění chloupků z uší, popřípadě na požádání. vyčištění análních žláz.

Dle typu srsti je pejskovi zvolena kosmetika od Italského výrobce veterinární kosmetiky IV San Bernard.

Trimování + koupel

Např. Jack Russel Terrier, Knírač, .......

Popis služby:

Po vytrimování staré odumřelé krycí srsti následuje důkladné umytí šamponem a vyčištění chlupových folikul, následně nanesení masky k regeneraci kůže, která se do kůže vstřebává cca 10 minut, vč. zábalu. Po spláchnutí následuje fénování a finální doúprava, dále krácení drápků, popřípadě na požádání. vyčištění análních žláz.

Dle typu srsti je pejskovi zvolena kosmetika od Italského výrobce veterinární kosmetiky IV San Bernard.

Vyčesání střední srsti + koupel

Např.: Čivava, Špic, Borderkolie, Australský ovčák, Zlatý retrívr, ....

Popis služby:

Po důkladném umytí šamponem následuje nanesení masky, která se do kůže vstřebává cca 10 minut, vč. zábalu. Díky této koupeli se uvolní veškerá podsada, která je zralá na vypadnutí. Po spláchnutí následuje fénování za současného vyčesávání uvolněné podsady. Dále následuje případné zastřižení, krácení drápků, popřípadě na požádání. vyčištění análních žláz.

Dle typu srsti je pejskovi zvolena kosmetika od Italského výrobce veterinární kosmetiky IV San Bernard.

Vyčesání krátké srsti + koupel

Např. Mops, Fr. buldoček, Bígl, Bostonský terrier, Německý boxer, Maďarský ohař, .....

Popis služby:

U této služby je využíván speciální několikafázový postup, díky kterému je vyčesáno maximální možné množství uvolněné srsti. 

Pracuje se se speciální kosmetikou od Italského výrobce veterinární kosmetiky IV San Bernard, která zajišťuje hydrataci a obnovuje přirozený kožní mikrofilm. Účinky této speciální kosmetiky vycházejí z toho, že krátkosrstí psi mají srst složenou převážně z pesíků a jejich kůže se mastí o 30% více, než u ostatních psů. 

Součástí této služby je krácení drápků, popřípadě na požádání. vyčištění análních žláz.

Úprava dlouhosrstých plemen + koupel

Např. Kavalír King Charles Španěl, Kokršpaněl, Irský setr, .....

Popis služby:

Po vytrimování podsady a rozčesání následuje důkladné umytí šamponem a nanesení masky, která se do kůže vstřebává cca 10 minut, vč. zábalu. Po spláchnutí následuje fénování a následná úprava střihem a dále krácení drápků, popřípadě na požádání. vyčištění análních žláz.

Dle typu srsti je pejskovi zvolena kosmetika od Italského výrobce veterinární kosmetiky IV San Bernard.

Dentální hygiena pro psy

Jedná se o preventivní ošetření zubů, tedy odstranění zubního plaku a kamene. Je prováděno pomocí šetrné alternativní metody bez anestezie, za pomoci speciálního neslyšitelného ultrazvukového kartáčku pro zvířata. Funguje na principu prostoupení ultrazvuku do 12mm zubu a okolní tkáně, který pomocí slin a pasty uvolňuje zubní kámen a plak, jež lze následně snadno mechanicky odstranit.

Ošetření probíhá bez narkózy a bez bolesti.

Je to POUZE PREVENTIVNÍ OŠETŘENÍ !!! Zanedbaný stav chrupu je posílán k veterináři.

Pro zájem o tuto službu nejprve zašlete fotografie stavu chrupu, příp. se mnou věc konzultujte telefonicky. abych mohla posoudit, zda chrup je možné ošetřit, nebo zda je nutné odeslání na veterinu. Foto se žádostí je možné odesílat na: info@fajnysalonpropsy.cz.

Více o dentální hygieně psů se dočtete zde.