Služby

STŘÍHÁNÍ

Jakékoliv střihové úpravy.

TRIMOVÁNÍ

VYČESÁNÍ, KOUPÁNÍ, SUŠENÍ

 OSTATNÍ SLUŽBY

Stříhání drápků, vyčištění oušek, příp. vymačkání análních žláz.

 VÝJEZDOVÁ SLUŽBA

Všechny služby mohu poskytnout i přímo u Vás doma, a to v Liberci a jeho okolí.


Další informace

Co se týče konkrétní ceny za úpravu či péči o srst u jednotlivých plemen, toto není možné uvést, a to z důvodu toho, že každý pejsek a každá srst je velice individuální a takto i ke svým klientům přistupuji. Velice záleží na tom, v jakém stavu srst je, zda a jak je udržovaná, jak moc či málo je pejsek nasrstěný, zaléží také na velikosti pejska apod.  Tedy nelze takto přesně stanovit, kolik času úprava zabere a tedy, jak bude oceněna. 

Orientační cenu s hrubým odhadem lze však sdělit po telefonu, proto mne neváhejte kontaktovat.  


Pokud tomu nebrání fyzický či psychický stav Vašeho pejska, či jiná okolnost, poskytuji vždy kompletní úpravu, tzn. i s koupáním. 

KOMPLETNÍ SLUŽBA u úpravy střihem či trimováním zahrnuje: 

Rozčesání, koupání šamponem a použití balzámu, sušení, střihová úprava či trimování, krácení drápků, depilace či ošetření uší, v případě potřeby odstranění klíšťat a v případě potřeby vyprázdnění análních žlázek.

V salonu používám kvalitní a značkovou kosmetiku PSH, Iv San Bernard, Yuup!, příp. další


Střihem upravuji např. tato plemena: 

- Jorkšířský teriér , Biewer teriér  

- Bišonek, Boloňský psík, Havanský psík, Maltézský psík, Ši-cu            

- Pudl - toy, trpasličí, střední, královský

- další.....


TRIMOVÁNÍ:

U trimování také velice záleží na tom, jak často zákazník chodí. Při častějším trimování se odstraňuje menší množství krycí srsti nebo podsady, což je časově méně náročné, než když zákazník chodí např. jednou za 6 měsíců. Tedy na stráveném času se odrazí i výsledná cena. Předběžnou cenu Vám sdělím po telefonu, avšak záleží na stavu srsti, což lze určit až na místě. 

Po trimování pejska vždy následuje koupání, aby se kůže po vytrimování vyčistila a použití balzámu, který zacelí otevřené póry. 

Trimuji všechna plemena, jejichž srst je k tomu určena, např.:

- West H. W. Terier (Westík)

- Kokršpaněl anglický, americký

- Knírač, Velšterier, Foxterier, Erdelterier, Irský terier

- Jack R. Teriér, Parson R. Teriér, Drsnosrstý jezevčík

- Border terier, Norvič terier, Norfolk terier, Kernterier

- a další


Dále provádím pravidelnou údržbu VYČESÁVÁNÍM s případnou koupelí, a to u jakýchkoliv pejsků, ať už s podsadou či nikoliv.


U KŘÍŽENCŮ vždy nejdřív zhodnotím, zda je potřeba srst upravit střihem, vyčesat či vytrimovat a poté navrhnu majiteli, co je pro jeho pejska vhodné.


OSTATNÍ SLUŽBY

  • Krácení drápků                                                                                                                     150,-Kč
  • Čištění oušek                                                                                                                        150,-Kč
  • Vymačkání análních žlázek                                                                                                 150,-Kč