Bachovy esence pro léčení těla i duše našich mazlíčků

20.06.2022

Víte, že pomocí Bachových esencí můžeme léčit i zvířata? Stejně jako lidé, i zvířata prožívají emoce. Lze jimi léčit jak fyzické, tak i psychické neduhy, protože fyzická nemoc je jen projev nahromaděných negativních či potlačených emocí, a to jak u lidí, tak u zvířat.

Bachovy esence pomáhají vyrovnávat a harmonizovat emoce a tím, že se jedinec dostává do psychické rovnováhy, je schopen lépe tvořit, pracovat a užívat si život.

Pokud Váš pejsek není v psychické rovnováze a nemá vyladěné emoce, stejně jako pro člověka, je to pro něj škodlivé. Může prožívat např. pocity strachu, ohrožení, bezmoci, nízkého sebevědomí, ale i třeba extrémního nadšení, které později vede k vyčerpání. Prožívání těchto pocitů pak vede k nežádoucímu chování zvířete, za které je majitelem často trestáno, protože je tato emoce z jeho strany nepochopena. Poznáním psí duše léčíme a poznáváme i sami sebe, neboť vztah s naším pejskem s tím úzce souvisí.

Bachovy esence jsou dobrým nástrojem k pochopení, co Váš pejsek zrovna prožívá a jak se vlastně cítí. Tím pádem krásně harmonizuje a vylaďuje Váš vzájemný vztah, což pak vede ke spokojenému soužití. A kdo by nechtěl, aby se mu s jeho psím parťákem dobře žilo :-)