Důležité informace


1. Při objednání termínu, prosím, primárně využívejte rezervační systém. Pokud si nejste jisti, jakou službu vybrat, před vytvořením rezervace vždy nejdříve zavolejte nebo pošlete dotaz přes rezervační formulář. Radši se zeptejte, než abyste vybrali nevhodnou službu a neměla bych pak na vašeho pejska např. dostatek času. 

2. Pokud jdete do salonu poprvé a víte, že je Váš pejsek zadredovaný, vždy mi to nejdříve oznamte předem, abychom se domluvili na vhodném termínu. Odstranění zadredované srsti je časově velice náročné a čas určený v rezervačním na to nestačí. Není myšleno pár drobných zacuchanců.

3. Za zadredovanou srst bude účtován příplatek ve výši 300,-Kč za každou půlhodinu práce navíc. 

4. Prosím, mějte na paměti, že odstraňování nadměrně zadredované srsti vaše pejsky velice stresuje. Součástí služby je i poučení, jak srst správně udržovat doma mezi jednotlivými návštěvami a pokud pejsek chodí do salonu opakovaně zadredovaný, zvážím, zda v takovéto spolupráci vůbec pokračovat. Pokud se Vám přerostlá srst špatně udržuje, raději choďte do salonu častěji.

5. Stejná věc se týká i trimování, zejména u hrubosrstých plemen. Ideální frekvence trimování je max. 2 měsíce. Pokud se pejsek trimuje méně častěji, např. jednou za půl roku, chlupy zatuhnou a pro pejska je trimování po tak dlouhé době též velice nepříjemné. 

6. Prosím, abyste chodili v domluvený termín a čas, abych měla na vašeho pejska dostatek času. Za opakované zpoždění o více, než 15 minut bude účtován příplatek ve výši minimálně 250,-Kč.

7. Pokud potřebujete pouze ostříhat drápky či jinou drobnou službu, zavolejte či napište a na termínu se  domluvíme operativně.