Důležité informace


1. Při objednání termínu je možné využívat rezervační systém. Pokud si nejste jisti, jakou službu vybrat nebo jste nenašli vhodný termín, objednejte se telefonicky na čísle: +420 602 623 235.

2. Pokud jdete do salonu poprvé a víte, že je Váš pejsek zadredovaný, vždy mi to nejdříve oznamte předem, abychom se domluvili na vhodném termínu. Odstranění zadredované srsti je časově náročnější a čas určený v rezervačním na to nestačí. Není myšleno pár drobných zacuchanců.

3. Za zadredovanou srst bude účtován příplatek ve výši 300,-Kč za každou půlhodinu práce navíc. Pokud se Vám přerostlá srst špatně udržuje, raději choďte do salonu častěji.

4. Prosím, abyste chodili v domluvený termín a čas, abych měla na vašeho pejska dostatek času. Za opakované zpoždění o více, než 15 minut bude účtován příplatek ve výši minimálně 250,-Kč.

5. Pokud bez omluvy nedorazíte v domluvený termín, bude účtován storno poplatek ve výši 500,-Kč a při dalším objednáním bude požadováno zaplacení zálohy předem ve výši minimálně 800,-Kč. 

6. Pokud potřebujete pouze ostříhat drápky či jinou drobnou službu, zavolejte či napište a na termínu se  domluvíme operativně. 

7. Pokud chcete vašeho pejska objednat na dentální hygienu, před objednáním vždy nejdřív pošlete fotografie jeho chrupu na e-mail: info@fajnysalonpropsy.cz nebo se mnou věc zkonzultujte telefonicky.