Důležité informace


1. Při objednání termínu je možné využívat rezervační systém. Pokud si nejste jisti, jakou službu vybrat, před vytvořením rezervace vždy nejdříve zavolejte nebo pošlete dotaz přes rezervační formulář. Radši se zeptejte, než abyste vybrali nevhodnou službu a neměla bych pak na vašeho pejska např. dostatek času. S ohledem na větší množství služeb je po prokliknutí do rezervačního systému třeba kliknout na tlačítko "zobrazit všechny služby", abyste mohli vybrat tu správnou službu. 

2. Pokud jdete do salonu poprvé a víte, že je Váš pejsek zadredovaný (Nebo u střední srsti, která vyžaduje vyčesání a víte, že srst nebyla dlouhou dobu vyčesávaná.), vždy mi to nejdříve oznamte předem, abychom se domluvili na vhodném termínu. Odstranění zadredované srsti je časově náročnější a čas určený v rezervačním na to nestačí. Není myšleno pár drobných zacuchanců.

3. Za zadredovanou srst bude účtován příplatek ve výši 300,-Kč za každou půlhodinu práce navíc. Pokud se Vám přerostlá srst špatně udržuje, raději choďte do salonu častěji.

4. Prosím, abyste chodili v domluvený termín a čas, abych měla na vašeho pejska dostatek času. Za opakované zpoždění o více, než 15 minut bude účtován příplatek ve výši minimálně 250,-Kč.

5. Pokud potřebujete pouze ostříhat drápky či jinou drobnou službu, zavolejte či napište a na termínu se  domluvíme operativně. 

6. Pokud chcete vašeho pejska objednat na dentální hygienu, před objednáním vždy nejdřív pošlete fotografie jeho chrupu na e-mail: info@fajnysalonpropsy.cz nebo se mnou věc zkonzultujte telefonicky.