ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY 
pro Vaše psí mazlíčky


Chcete, aby Váš psí miláček měl zdravou a krásnou srst? Navštěvujte psí salon pravidelně. Nejedná se jen údržbu srsti střihovou úpravou či trimováním, ale zejména o důkladné umytí a ošetření srsti balzámem či maskou s použitím kvalitní kosmetiky, které je nezbytné pro zdraví srsti a kůže Vašeho psa, kdy tato služba je vždy součástí celkové úpravy. 

Zde si můžete zakoupit zvýhodněné balíčky. Balíček vyberte podle toho, jaké plemeno máte. Od toho je závislá cena za úpravu, kterou najdete v sekci SLUŽBY a jejich CENY.

Pokud v nabídce balíčků není uvedeno Vaše plemeno, kontaktujte mě a společně určíme typ balíčku, příp. si domluvte první návštěvu a vše dohodneme na místě, kde si balíček budete moci rovnou zakoupit. Jedná se zejména o plemena, jejichž srst se upravuje trimováním či o křížence. Aby i srst, kterou je třeba trimovat nebo vyčesávat, byla zdravá, je na místě ji mýt. Orientační zvýhodnění je cca 6%.

Poukaz obsahuje vždy 4 návštěvy a platnost poukazu je omezena na 6 měsíců od první návštěvy, tedy návštěvy vycházení po 2 měsících, což je ideální rozmezí.


  • BALÍČEK pro: JORKŠÍRSKÝ TERIER, BIEWERTERIER - standardní velikost - cena 2.450,-Kč místo 2.600,-Kč
  • BALÍČEK pro: JORKŠÍRSKÝ TERIER, BIEWERTERIER - nestandardně veliký či více osrstěný - cena 2.650,-Kč místo 2.800,-Kč
  • BALÍČEK pro: BIŠONEK, BOLOŇSKÝ PSÍK, MALTÉZSKÝ PSÍK, HAVANSKÝ PSÍK, ŠI-CU - cena 3.000,-Kč místo 3.200,-Kč
  • BALÍČEK pro: PUDL TOY, TRPASLIČÍ, STŘEDNÍ - cena 3.400,-Kč místo  3.600,-Kč
  • BALÍČEK pro: PUDL KRÁLOVSKÝ - cena 5.600,-Kč místo 6.000,-Kč